Hallitus 2020

Susanna Lindemark, puheenjohtaja. P. 0400 853201 susanna.lindemark@gmail.com

Susanna Lindemark, puheenjohtaja. P. 0400 853201 susanna.lindemark@gmail.com

 

aki laasonen

Aki Laasonen, varapuheenjohtaja, ammuntavastaava. P. 0400 240273 aki.laasonen@gmail.com

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vesa Raussi, hallituksen varajäsen P. 0503240146 vesaraussi@elisanet.fi

 

Finlandia

Sami Aho, hallituksen jäsen, VETU-henkilö, Finlandia-hiihto, rahastonhoitaja P. 040 7439026 sami.aho.kymlrt@gmail.com

 

tki

Tiina Kivinen, hallituksen jäsen, Rt-lehden yhdistyspalsta P. 050 4015432 tiinakivinen@luukku.com

 

Ari Reijo, hallituksen jäsen, puh 040 7395547, s.posti: ari.reijo@ctse.fi

Ari Reijo, hallituksen jäsen, sihteeri.           P. 040 7395547 ari.reijo@ctse.fi

 

Martti Laakso

Martti Laakso, hallituksen jäsen.                             P. 044 984 2564  martti.u.laakso@gmail.com

 

Jaakko Aho, hallituksen varajäsen. P.  040 5339042 jaho06556@gmail.com

Tero Seppälä, hallituksen jäsen.   tt.seppala@outlook.com

 

Tommi Tiihonen, hallituksen jäsen. tommi.tiihonen@elisanet.ti

Pekka Toivari, hallituksen jäsen. pekka.toivari@gmail.com

 

Kalle Salli, hallituksen varajäsen kalle.salli@gmail.com

 

Hallituksen ulkopuolisina toimijoina

 

Pentti Tienhaara, jäsenrekisterinhoitaja pentti.tienhaara@gmail.com 0400 973 661

 

Yhdistyksen toiminnantarkastaja on Markku Pakkanen ja varalla Mikko Räinä.