Hallitus 2017

susanna

Susanna Lindemark, puheenjohtaja, puh. 0400 853201, s-posti: susanna.lindemark@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aki laasonen

Aki Laasonen, varapuheenjohtaja puh. 0400 240273 s-posti: aki.laasonen@gmail.com, ammuntavastaava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100_6439

Reijo Tähti, hallituksen sihteeri puh. 040 5850501 s-posti: reijo.s.tahti@gmail.com, Nobel-muistoristin anomusasiat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vesa Raussi, hallituksen jäsen puh. 0503240146 s-posti:vesaraussi@elisanet.fi, rahastonhoitaja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bengt _b

Bengt Brinkas hallituksen jäsen puh.040 5721544 s-posti: bengt.brinkas1@gmail.com, VETU-henkilö.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0002

Ari Surakka, hallituksen jäsen puh. 040 7010901 s-posti: ari.surakka@kymp.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Finlandia

Sami Aho, hallituksen jäsen puh. 040 7439026 s-posti: sami.aho.kymlrt@gmail.com, VETU-henkilö, Finlandia-hiihto

 

tki

Tiina Kivinen, hallituksen jäsen puh. 050 4015432 s-posti: tiinakivinen@luukku.com, Rt-lehden yhdistyspalsta

 

Ari Reijo, hallituksen jäsen, puh 040 7395547, s.posti: ari.reijo@ctse.fi

Ari Reijo, hallituksen jäsen, puh 040 7395547, s.posti: ari.reijo@ctse.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0026

Ari Kainulainen, hallituksen varajäsen puh. 0400 739275 s-posti: ari.kainulainen@pp2.inet.fi

 

 

 

 

 

 

 

Martti Laakso

Martti Laakso, hallituksen varajäsen puh. 040 5064200 s-posti: martti.u.laakso@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paul Boman

Paul Boman, hallituksen varajäsen, puh. 040 7024 437, sähköposti: aliasboman@gmail.com, vastuualue krihakorttiedut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hallituksen ulkopuolisina toimijoina ovat

jäsenrekisterivastaava Pentti Tienhaara ja tiedottaja Terho Ahonen.

Yhdistyksen toiminnantarkastaja on Markku Pakkanen varalla Mikko Räinä.

Finlandia 2013 007

Pentti Tienhaara, jäsenrekisterivastaava puh. 0400 973661 s-posti pentti.tienhaara@pp.inet.fi, jotokset

 

 

 

 

 

 

 

 

T Ahonen

Terho Ahonen,  puh. 040 5040293 s-posti: terho.ahonen@haminetti.net, tiedotusvastaava, Salpalinjan asiantuntija